2024 aastaraamat
27/05/2024

Arengufondi esimene aastaraamat

Elinor Tomingu juhitav Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond avaldas oma esimese aastaraamatu. Sellest leiab nii info fondi tulevikuplaanide kohta kui ka lood ülikooli toetajatest.

„Raamat on siiras austusavaldus inimestele ja organisatsioonidele, kes panustavad läbi sihtasutuse inseneeria, loodusteaduste, IKT, aga ka majandusteaduste arengusse,“ lausus Toming. Sõna saavad tippjuht ja Arengufondi nõukogu esimees Robert Kitt, Capital Mill juht Kaarel Loigu ning ettevõtja ja TalTech vilistlane Kristel Kruustük. Oma loo räägivad mitmekordsed stipendiaadid, inseneeria magistrant Kristjan Taimla (tudengivormeli FS Team Tallinn meeskonna kapten), majandusteaduste doktorant Vladislav Fjodorov ning elektroenergeetika ja mehhatroonika bakalaureuseõppe tudeng Aaron Aus.

Aastaraamat on tunnustus ka tõsiasjale, et Tehnikaülikooli Arengufond on kasvanud Eesti suurimaks tudengeid toetavaks fondiks. „2024. aasta on toonud juba mitmeid põnevaid ettevõtmisi,“ tõdes Elinor Toming. „Hea meel on näha, et annetamiskultuur kogub eestlaste seas järjest enam hoogu. Seega tasub jooksvalt silma peal hoida Arengufondi veebil ja ka ülikooli toetusportaalil toeta.taltech.ee

LOE ARENGUFONDI AASTARAAMATUT SIIT